Dogecoin Fiyat Analizi: 7 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Dogecoin 5 Mayıs’ta% 22 artarak listelerde 0.696 $ ‘lık yeni bir ATH kaydetti. Artışın ardından, varlık 6’sında düzeltmeye gitti, ancak şu anda grafiklerde iyileşme belirtileri öngörüyor. 0.696 $ ‘dan başka bir yeniden test olasılığı açıktır, ancak herhangi bir anda eşit bir düzeltme olasılığı vardır.

Dogecoin 1 saatlik grafik

DOGE / USDT Trading View’de

Basın zamanında, Dogecoin ‘ün kısa vadeli yükseliş eğilimini teyit ederek azalan kanal modelinden koptuğu gözlemlendi. Bununla birlikte, varlık 50-MA’nın üzerinde bir pozisyonu sürdürmek için mücadele ediyor. Düşen ticaret hacmi, satın alma baskısı azalıyor olabileceğinden, şu anda hareketsizliği gösteriyor. SSL göstergesi, varlık için bir satın alma sinyali olduğunu düşündürerek, basın zamanında yükselişini sürdürdü.

Pazar Gerekçeleri

DOGE / USDT Ticaret Görünümünde

Pazar Göstergeleri de şu anda bölünmüş durumda. Göreceli Güç Endeksi veya RSI nötr bölgeyi aştı, ancak son birkaç saat içinde satış baskısı arttı. MACD göstergesine göre trend günün erken saatlerinde yükselişe geçmişti, ancak basın zamanında düşüş eğilimi gösteriyor.

Müthiş Osilatör, her iki trend için de üstünlük olmadığını düşündüren hafif bir düşüş momentumunun mevcut olduğunu öne sürdü.

Sonuç

Geçmiş yörüngeye dayanarak, Dogecoin ATH’sini güçlü bir düzeltme döneminden önce en az bir kez tekrar tekrar test etti. Ancak, son işlem seansında hızlı yeniden test yapılmamıştır. Sürekli bir satış, Dogecoin için daha erken bir düzeltmeyi ortaya çıkarabilir. Acil destek 0,54 $ ‘da mevcut, ancak fiyat önümüzdeki birkaç saat içinde de 0,50 $ seviyesinin altına düşebilir. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi