Cardano, MATIC, Tron Fiyat Analizi: 20 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Kısa vadeli piyasada vahşi dalgalanma dönemleri yaşanırken, uzun vadeli piyasa fiyatı dengeleme yönünde bir çaba gösteriyor gibi görünüyor. Cardano [ADA], Polygon [MATIC] ve Tron [TRX] gibi altcoinler değerinde bir darbe aldı, ancak yazı yazılırken piyasa iyileşmeye çalışıyordu.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADAUSD TradingView’de

Cardano değerine yönelik acımasız bir saldırının ardından, her şey bir kurtarma yapmaya hazırdı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,51 $ ‘a ulaştığında sadece dört gün önceydi, ardından neredeyse% 60 düşüşle kısaca 0,9179 $’ a düştü. ADA pazarı toparlanırken, fiyat grafiklerde 1,61 dolara yükseldi.

Satın alma baskısının basın zamanı seviyesinde sabit kaldığı göz önünde bulundurulduğunda, hemen destek burada belirlendiğinden, alt fiyatının fiyatı 1,48 ABD dolarının üzerinde seyretmeye devam edebilir. Göreceli Güç Endeksine göre, varlık aşırı alımdan düştü ve dengeye yaklaştı.

Bu, satış baskısının alıcıların doygunluğunu hafifletmeye yardımcı olduğu ve şimdi RSI dengede olduğu için alım ve satım baskılarının dengelendiği anlamına geliyordu. Bununla birlikte, piyasa ivmeyi kaybediyordu ve bunun bazı aşağı yönlü etkileri olabilir.

Çokgen [MATIC]

Kaynak: MATICUSD TradingView’de

MATIC 18 Mayıs’ta 2,87 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu, ancak Cardano gibi, değeri de düşüş trendindeydi. Alt değerin değeri daha sonra 1,01 dolara düştü ve burada bir destek düzeyi belirlendiğinden geri döndü. Fiyat daha sonra 1.91 $ ‘a yükseldi ve piyasa trendi aşırı alım olmaya yakın olduğunu gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi uyarınca, MATIC 13-18 Mayıs tarihleri ​​arasında aşırı alım bölgesinde kalmış ve fiyat düştüğünde hemen altına düşmüştü. Satıcılar, göstergenin değerini hala aşırı alım bölgesine çok yakın olan bir seviye olan 65’e çıkardılar. Ancak, fiyatların toparlanmasına rağmen, piyasanın ivme kaybetmiş gibi görünmesi nedeniyle söz konusu seviyeyi geçemeyebilir.

Bununla birlikte, satın alma baskısı yüksek olduğu için paranın piyasada kaldığını belirtmek gerekir.

Tron [TRX]

Kaynak: TRXUSD TradingView’de

Tron [TRX] ise piyasası üzerinde düşüş kontrolü görüyordu. Kripto para birimi, satışın değerini 0,0055 $ ‘a çıkardığında 0.1152 $ desteği civarında işlem görüyordu. Piyasa düzeldikçe, TRX’in değeri 0,0848 dolara kadar yükseldi, ancak genel duyarlılık düşüşe geçti.

Bu, fiyatların düşme eğilimine işaret eden bir gelişme olan şamdan çubuklarının üzerinden geçen Sinyal çizgisi ile vurgulandı. Aksine, Bollinger Bantları farklılaşıyordu – TRX pazarına giden daha fazla fiyat hareketinin bir işareti. Ancak bu, satış baskısı yüksek olduğu için fiyatın daha da düşmesine neden olabilir.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine yaklaştı ve 35 değerinde bir değer bildiriyordu. Satış baskısı baskın kaldı ve MACD de Sinyal çizgisinin altından geçerken, düşüş daha belirgindi. Market. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi