Fiyat düşüşüne rağmen, Ethereum yatırımcılarının yaklaşık% 93'ü hala bununla karşı karşıya.

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Ethereum , DeFi’den NFT’lere kadar birçok diğer kripto uygulamalarının motoru haline geldi. ETH’nin son ​​fiyat rallisi, ardından bir kan banyosu, spot borsalarda ETH arzını% artırdı. Bununla birlikte, tam olarak düzelmediği söyleniyor.

ETH, baskı anında 2.671 $ seviyesinde işlem görüyordu. Fiyatın 24 saat içinde yaklaşık% 10 düştüğü gözlemlenirken, ETH’nin ticaret hacmi 24 saat içinde% 86 artarak bir iyileşme sürüyor. Ticaret hacmindeki artış, özellikle borsalardaki ETH yüzdesini göz önüne aldığımızda, borsalardaki satıcı sayısındaki artışın bir işareti olabilir.

Ultrasound money ETH's next price rally

Kaynak: Cryptoquant

Ekteki tabloya göre, döviz rezerv verileriyle nispeten küçük bir artış oldu. ETH değer deposu anlatımı için rekabet ediyor olsa da, fiyatı büyük ölçüde borsalardaki talep, işlem hacmi ve L2 ölçeklendirme çözümlerinin işlem hacmi tarafından belirleniyor. Basın zamanında ETH’nin piyasa değeri 310 milyar dolar seviyesindeydi ve büyük HODLers konsantrasyonu% 41 idi.

ETH’nin fiyat rallisi 2021 öncesi farklıydı. Şimdi, daha da fazlası. Aslında, fiyat düşüşüne rağmen,% 93 HODLers söz konusu 2.671 $ fiyat seviyesinde karlıydı. Geçtiğimiz hafta ETH ağında değer düşüşüne rağmen 184,38 milyar dolar değerinde büyük işlem gerçekleşti. Ayrıca, IntoTheBlock verilerine göre, yatırım girişleri yaklaşık% 4 düşerken zincir içi duyarlılık düşüş gösterdi.

Ayrıca, ETH ölçeklendirme çözümleri ETH ağındaki işlemleri olumsuz etkiledi. Anlatı, ölçeklendirme çözümleriyle rekabetten DeFi yaz 2.0’a karşı rekabete kaydı. Birkaç DeFi Token geçtiğimiz haftalarda istikrarlı bir şekilde yükseldi; SUSHI, BAKE ve AAVE, LINK’in yanı sıra ilk 5 DeFi Tokennda yer alıyor.

Çoğu token için kurtarma başlamamış olsa da, birkaç başka altcoinin liderliğini takip etmeye başlayacaklardır.

Ultrasound money ETH's next price rally

Kaynak: Ethscan

Son olarak, günlük işlemler artık Mayıs 2021’in başındaki seviyelere ulaştı. Etherscan’ın yukarıdaki tablosuna göre geçen hafta zirveye ulaştı. İyileşmesi bekleniyor ve Ethereum talebine bağlı olarak, anlatı “ultrason parası” na geçebilir. Diğerlerinin yanı sıra, ETH rekabetin bir parçasıdır. Bir sonraki “ultrason parası” fiyat rallisi, yukarıdaki ölçütlere dayalı olarak ETH tarafından yönetilebilir. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi