Stellar Lumens, Algorand, Dash Fiyat Analizi: 21 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, BTC hala yaklaşık 40.000 $ ve ETH 2.700 $ ‘da işlem görürken, kripto dökümü sonrası kilit seviyelerini henüz kurtaramadı. Stellar Lumens, Algorand ve Dash gibi altların hepsi benzer davranışlar sergilediler – Daha geniş pazarla birlikte tank aldılar, bir satın alma döneminden sonra kısa bir süre yükseldiler, ancak ilgili direnç seviyelerinin altında sınırlı kaldılar.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: XLM / USD , TradingView

Dün Bitcoin kısa bir süre için 41.000 $ ‘ı geri aldığında, çoğu alts yükselirken, Stellar Lumens önemli seviyelere yükselemedi. Daha geniş piyasa düşüşünü yayınlayınca, XLM 0,3 $ ‘a kadar düştü, 0,455 $’ da destek buldu ve 0,538 $ direncinin altında işlem gördü. 4 saatlik grafikte mum çubukları 200-SMA’nın (yeşil) altına inerken düşüş koşulları devam etti.

Artı tarafta, uzun süre gitmek isteyen yatırımcılar, XLM’nin yukarıda belirtilen savunma hattına geri kayması durumunda alım siparişleri açabilir, ancak başka bir arızaya karşı dikkatli olmaları gerekir. RSI , 40’ın altındaki düşüş bölgesinde zayıfladı. Ancak, Müthiş Osilatör ‘e göre, yükseliş tarafında ivme güçleniyor gibi görünüyordu.

Kuzeye doğru bir hareket durumunda, 200-SMA’nın üzerindeki bir artış ve 0,572 dolarlık direnç, 0,607 dolara% 10’luk bir sıçrama sağlayabilir.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD , TradingView

Algorand’ın toparlanması 1,117 dolarlık dirençte durduruldu ve kripto para birimi son birkaç seansta yana doğru hareket etti. Diğer birçok alts gibi, ALGO da daha geniş piyasa satışlarından sonra kötü bir performans gösterdi. ALGO’nun fiyatı tek bir günde% 31 kayıp yaşadı ve Şubat sonunun en düşük seviyesi olan 0,954 dolara doğru ilerledi.

MACD’de yükseliş eğilimi, başka bir çöküşün olası olmadığını ve ALGO’nun en kötü senaryoda bile baskı süresi seviyesini koruyacağını öne sürdü. Kurumsal sermaye kripto varlığa doğru akarken Chaikin Para Akışı yarım çizginin üzerine çıktı.

Yukarı yönlü bir sonuç olarak 200-SMA’ya doğru% 20’lik bir sıçrama mümkün olabilir, ancak 1,38 $ tavanının üzerinde bir kırılma büyük ölçüde daha geniş piyasa ipuçlarına bağlı olacaktır.

Kısa Çizgi [DASH]

Kaynak: DASH / USD , TradingView

Dash’in 439,15 $ ‘dan 120,76 $’ a geri çekilmesi kullanılarak Fibonacci aracı ile birkaç önemli alan vurgulandı. Dash,% 78.6 Fib seviyesinde (187 $) destek buldu ve kritik% 61.8 (240.5 $) Fibonacci bölgesine yöneldi. İlginç bir şekilde, bu kilit alan 20-SMA (kırmızı) ile aynı zamana denk geldi ve onu geri kazanmak 50-SMA (siyah) ve% 38,2 Fib bölgesine (315,7 $) doğru% 28’lik bir fiyat artışını tetikleyebilir. Ancak, kazançların ani bir fiyat artışından ziyade birkaç gün içinde gerçekleşmesi muhtemeldi.

Müthiş Osilatör’ün yeşil çubukları yükseliş ivmesinin yükselişte olduğunu gösterdi. Stokastik RSI aşırı alım bölgesine doğru ilerledi ve DASH, bir sonraki ayağı yukarı gelmeden önce 240,5 $ ‘da bir miktar yan hareket görebildi. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi