XRP, BitTorrent, Dogecoin Fiyat Analizi: 21 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

XRP, bir sonraki yükselişinden önce 1,16 – 1,23 $ arasında yana doğru hareket edebilir. BitTorrent, daha geniş pazar düzeldiğinde% 30 fiyat artışı olasılığı sundu. Son olarak, 0,44 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma olması durumunda% 25’lik bir ralli Dogecoin’i bekliyordu.

XRP

Kaynak: XRP / USD , TradingView

XRP’nin toparlanması% 38,2 Fibonacci seviyesinde 1,23 $ seviyesinde durduruldu ve satış baskısı kripto para birimini 1,117 $ ile% 23,6 Fibonacci seviyesine geri çekti. Bitcoin’in önümüzdeki günlerde belirli bir aralıkta işlem yapması beklenirken, XRP mevcut kanalında bir miktar ileri geri hareket görebilir. Bitcoin 42 bin doların üzerine çıkmayı başarırsa, yükseliş duygusu% 61,8 Fibonacci seviyesinin ve 200-SMA’nın (yeşil) üzerinde bir artışı tetikleyebilir.

MACD’deki yükseliş eğilimi, mevcut destek seviyesinden bir kırılmayı önleyebilir. Fiyata duyarlı Stokastik RSI aşırı alım ve aşırı satım bölgesi arasında gidip gelebilirken, XRP’nin daha geniş piyasa ipuçlarını bekleyerek aralıklı ticaret yapmasını bekleyin.

BitTorrent [BTT]

Kaynak: BTT / USD , TradingView

BitTorrent , Nisan başındaki en yüksek seviyesinden geri döndükten sonra çıngıraklı kalırken, son kripto dökümü BTT’nin iki temel destek seviyesinde kaybettiğini gördü – Biri 0,0060 dolar ve diğeri 0,00512 dolar. Kayıplar nihayet 0,00359 $ ‘a geriledi – En son Mart ayı sonunda görülen bir seviye. Son birkaç seansta bir miktar yükseliş hareketi kaydedilmiş olsa da, 20-SMA bir direnç olarak hareket etti ve bir kırılmayı reddetti.

Kısa vadede, BTT muhtemelen 0,0051 dolar direncinin ve 50-SMA’nın (sarı) altında kalacaktı. Daha geniş pazar toparlandığında bu üst tavan aşılırsa, BTT bir sonraki bariyere ve 200-SMA’ya (yeşil) doğru% 30’luk bir fiyat artışına tanık olabilir.

Stokastik RSI üst bölgede işlem görüyordu ve geri çekilme BTT’yi 0,0035 dolara çekebilirdi. Bununla birlikte, CMF yarı çizginin üzerinde ticaret yapmaya devam ederken, kurumsal sermaye akışı güçlü kaldı.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD , TradingView

SNL destanını ve kripto para birimi satışını yayınlayın, Dogecoin 0,323 $ ‘dan destek buldu ki bu aslında etkileyici bir gelişmeydi. DOGE, kripto merdiveninde 7. sıraya gerilemiş olsa da, çılgınca birkaç gün sonra ilk 10 sırasındaki yerini korudu – alaycılara DOGE’nin büyük bir lider olma yükselişinin tek seferlik bir şans olmadığını hatırlattı.

4 saatlik grafikte DOGE, yazı yazılırken 0,323 $ ‘dan% 20’lik bir sıçrama gördü ve 200-SMA’nın hemen altına yerleşti. Miting, başka bir Elon Musk tweet’i tarafından yönlendirilmiş olabilir.

0,44 dolarlık direncin ve uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerinde bir artış, 0,569 dolara doğru% 25’lik bir fiyat artışını tetikleyebilir, ancak daha geniş pazardan daha güçlü ipuçları gerekiyordu. RSI , 40’ın hemen altında ve düşüş bölgesinde dalgalandı. 50-51’in üzerinde bir hareket, piyasayı boğalar lehine güçlü bir şekilde eğebilir.

Son olarak, Müthiş Osilatör’ün yükseliş momentumu tek bir kırmızı çubukla kesintiye uğradı ve ikinci bir zirve, bir yükseliş ikiz tepe kurulumunun oluşumuna yol açabilir. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi