DOGE'un Cardano'ya "kesinlikle" nasıl taşınabileceği aşağıda açıklanmıştır

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, kısa süre önce başka bir AMA oturumuna ev sahipliği yaptıktan sonra bugün haberlerde yer alıyor, bir AMA, Dogecoin, Cardano’nun Etiyopya projesi ve merakla, Hoskinson’ın altın böcek ve kripto şüpheci Peter Schiff hakkındaki görüşleri.

DOGE, Cardano’ya taşınabilir mi?

Piyasanın en popüler meme Kripto para olan Dogecoin, CMC’de birkaç basamak kaymış olsa da, baskı zamanında hala 7. sırada yer alıyordu. Geçmişte, Hoskinson bu “dolandırıcılık” Kripto para hakkında ne zaman konuşsa her zaman sesli olarak eleştirel olmuştur. AMA sırasında, DOGE’nin Cardano’ya taşınıp taşınamayacağı sorulduğunda, Cardano’nun Kurucusu hemen yanıt verdi,

“Kesinlikle Cardano ‘e taşıyabilirsiniz – devam edin ve bir Cardano yerel varlığı yayınlayın, DOGE olarak adlandırın. bir airdrop yapın ve ardından bunu DOGE’a dağıtın. ”

Açıkça, yukarıda bahsedilen açıklama, net bir güncelleme sağlama girişiminden daha alaycı ve belirsizdi. Burada, Hoskinson’ın yakın zamanda Tesla CEO’suna DOGE’u iyileştirmek için birkaç ipucu vermek için bir video kaydettiğini belirtmekte fayda var. Söz konusu videoda Hoskinson, Musk’a ve geliştirici ekibine, teknoloji milyarderi “Dogecoin’i yeniden inşa etme” konusunda gerçekten ciddiyse, bir dizi araştırma makalesine bakmalarını söyledi.

Etiyopya proje güncellemesi

Ardından Hoskinson, Cardano-Etiyopya projesi ile ilişkili gelişmeler hakkında kısa bir güncelleme yaptı. Yürütmeye göre,

“Yürütme aşamasındayız. Cardano 360 ile güncellemeler sağlayacak. Bununla birlikte, tümünün kullanıma sunulması birkaç ay sürecektir. ”

Cardano’nun (ADA) blockchain platformunun arkasındaki organizasyon Input-Output Global, geçtiğimiz günlerde bu blockchain anlaşması hakkında tweet attı ve bunu Afrika için bir “dönüm noktası” olarak adlandırdı.

Bu hareket, bölgedeki birçok yerel kripto meraklısı tarafından övgüyle karşılandı. Örneğin Doğu Londra Üniversitesi’nden Iwa Salami , bunu kıta ve teknoloji için çok önemli olacağı ortaya çıkacak “büyük bir blok zinciri Anlaşması” olarak adlandırdı.

Peter Schiff’in görüşleriyle ilgili görüş

Popüler altın böcek Peter Schiff, kriptolara karşı şüpheci bakış açısıyla her zaman ünlü olmuştur. Hoskinson, aynı şeyi vurgulayarak, uzun vadeli ortağı hakkında

“Onu kripto paradan önce tanıyorum. Ama yine de bugün daha önce yaptığı şeyi söylüyor – altın al, dolar temel ve falan filan. Yine de – kendisi nihai karşıtı olarak kripto alanına girmeyi seçti. Onun için gerçek olan tek şey altın satın almaktır. Büyümek demek istiyorum. ”

Schiff, Tesla’nın Bitcoin hisselerini sattığına dair söylentiler üzerine Bitcoin’in fiyat düşüşünü yorumladığında son zamanlarda epeyce tüyler ürpertti. O sırada tweet attı,

“Açıklama, Tesla HENÜZ satmadı. Bu, Bitcoin’in Tesla gerçekten satmadan çok fazla sattığı anlamına geldiği için daha da aşağı yönlü bir durum. Tesla nihayet satış yaptığında fiyata ne olacağını hayal edin! ” 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi