Ethereum’un Vitalik Buterin’i neden bu projeleri ‘gerçekten bilmiyor veya anlamıyor’?

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Son kripto kan banyosu geçen hafta tüm kripto topluluğunu şaşkına çevirdi. Kripto milyarderleri bu çöküşün ardından toplam paylarının önemli ancak küçük bir kısmını kaybederken, yatırımcılar HODL veya panik satış konusunda şaşkına döndüler.

Ethereum vakfının kurucu ortağı Vitalik Buterin de servetinde belirli bir düşüşe tanık oldu. Ethereum adresi şu anda, 12 Mayıs’taki 1,4 milyar dolarlık zirve değerinden% 35’lik bir düşüşle, basın zamanında tahmini olarak 895 milyon dolar değerinde 325.000 ETH’ye sahip.

CNN Business ile bir röportajında ​​, Vitalik Buterin piyasadaki çöküş ve kripto endüstrisinin mevcut durumu hakkında konuşuyor. Mevcut durumu bir balonla karşılaştırdı, ancak ne zaman patlayacaklarını “tahmin etmenin çok zor olduğunu” belirtti. Şunları belirtti:

“Şimdiye kadar bu büyük kripto balonlarından en az üç tanesini gördük. Ve çoğu zaman, baloncukların durmasının nedeni, teknolojinin henüz orada olmadığını açıkça ortaya koyan bir olayın meydana gelmesidir. ”

Başka bir balondan – şu anki sıcak trend olan “shitcoin” den bahsetmek, SHIBA INU başka bir tartışma konusuydu. Bu meme Kripto parasının ana desteği, takma adından geldi – “Dogecoin katili”. DOGE örneğindeki gibi bireysel kripto balonlarını besleyen geçmiş mitingler hakkında tartışılabilir. Muadili aynı eğilimi izledi.

Bitblogger , Dogecoin’in fiyatının nasıl ve neden yükseldiğine dair bir analiz sağladı.

Shiba Inu da benzer bir eğilimi izledi.

Kaynak: CoinMarketCap

Geçtiğimiz haftalarda Shiba Inu’nun fiyatında görülen ilginç bir düşüş, Shina Inu’da bir milyar dolarlık fiat eşdeğerini Hindistan’daki bir Covid-19 yardım fonuna bağışladıktan sonra Buterin’e bağlanabilir. Bunun dışında Vitalik , Kripto parayı anlamadığı için SHIBA sahiplerinin% 90’ını kaldırdı . Şunları belirtti:

“Her şeyden önce, bu projelerin çoğunu gerçekten iyi bilmiyorum veya anlamıyorum. Bu yüzden onları destekleyemiyorum, cüzdanımda birkaç bin dolarlık bedava jeton denilen bir şey olduğunu görüyorum. Bedava paranın ne olduğunu bilmiyorum. ”

Ayrıca, kripto para birimlerinin 2017’den günümüze yıllar içindeki ilerlemesini de ele aldı. 2017’de, piyasa değerlemesinde yarım trilyon doları geçtiği için kriptonun faydasını vurgulamak için bir dizi tweet yayınladı. 2021’e hızlı bir şekilde gidersek, teknoloji ve uygulamalar açısından çok şey gelişti. Şunları belirtti:

“Kripto, dört yıl önce bile olmadığı bir şekilde ana akım için hazır olmaya yakın gibi geliyor. Kripto artık sadece bir oyuncak değil. ” 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi