İşte 'Bitcoin'in nereye taşınmak istediğine karar verecek' 2 faktör

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Devam eden çarpışma bu alana düşüş hissinin sızmasına neden oldu. Çeşitli farklı kripto borsaları, platformlarında satış baskısında bir artış gördü. Genel HODLers en çok acı çekerken, kripto milyarderleri bile varlıklarının önemli bir bölümünü kaybetti.

Kaynak: Twitter

BTC’nin 65.000 $ ‘ın üzerinde bir ATH’ye ulaşması çok uzun zaman önce olmasa da, bu seviyeyi uzun süre koruyamadı. CoinMarketCap’e göre, BTC son 24 saat ve 7 günlük dönemde% 10 ve% 25’lik bir düzeltme ile 35.000 $ seviyesinde işlem görüyordu .

BTC’yi bu yola sürükleyen şeyin konusu, birçok analistin baktığı bir şeydir: Elon Musk ‘in Çin’e FUD düşüşünde rol oynayan tweetleri.

Kripto savunucusu Rekt Capital şunları söyledi:

Bitcoin için Korku ve Yeşil endeksi 19’daydı ve “aşırı korku” anlamına geliyordu. Ancak dip fiyatını satın almak, birçok analistin hazırda beklediği bir mantraydı.

Gerçeklik kontrolü

Tweet serisine ekleyen kripto yatırımcıı, sosyal medya platformunda Bitcoin için iki olası senaryo ekledi.

Haftalık Kapanış BTC nereye taşınmak istediğine karar verecek:

  • 38.000 $ ‘ın üzerinde Haftalık Kapanış ve 44.000 $’ a yükselen bir ralli mümkün olacak (mavi yol) veya
  • Haftalık 38.000 $ ‘ın altında Kapanış ve 32.000 $’ a kadar düşüş mümkün olacak (turuncu yol)

Aşağıdaki grafikte de aynı şey gözlemlenebilir.

Kaynak: Rekt Capital | Twitter

Rekt Capital ayrıca şunu da söyledi:

“BTC, destek olarak 38.000 $ ‘ı elinde tutmakta zorlanıyor Bu da $ BTC ~ 38.000 $ ila ~ 44.000 $ aralığını elinde tutamadı ve kırıldı 32.000 $ ila 38.000 $ aralığına indi Hafta sona ererken, BTC, nihayetinde Haftalık Kapanış yapmak istediği aralıklarla kendi başına pazarlık edecek. ”

Kaynak: Rekt Capital | Twitter 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi