Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano: Analist, bu alts'lardan birinin 'alt kısmı içindedir' diyor

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Kripto para piyasası geçtiğimiz birkaç ay içinde çok sayıda ayı ve boğa hareketi gördü. Genel sınır 2T $ işaretinin üzerine çıkmış olsa da, şimdi bir gerileme yaşanıyor. Bitcoin (ve çatalları) ve altcoinler iyi miktarda dalgalanma yaşadı. Bu sefer farklı değil.

Ancak, BTC hakimiyeti altlara daha fazla ışık tuttu, örneğin ETH , XRP , ADA , LTC ve diğer trendler altcoinler . Popüler analist Credible Crypto , Bitcoin’in fork- Bitcoin Cash’i desteklediğini ifade etti. Altta “büyük potansiyel” gördüğünü belirtti.

Bitcoin Cash, yazım sırasında, bir fiyat düzeltmesi kaydettikten sonra 625 $ fiyat seviyesinde ticaret idi. Yine de, yatırımcı mevcut ‘dip’i yatırımcılar için mükemmel bir fırsat olarak düşündü. Tweetine göre:

” BCH ‘ü genel olarak en çok tercih ettiğim seçimlerden biri olarak hala seviyorum. Sanırım alt kısım bunun içinde – 300’leri tekrar ziyaret ettiğimizi gerçekten göremiyorum. Dürtü geçersizliği 200 $ ‘dır – bu yüzden bu inanılmaz bir R / R opp yapar. Şimdilik bunu arıyorum. ”

Kaynak: Güvenilir Kripto | Twitter

Bu, BCH’ye desteğini ilk kez ifade etmedi. Son zamanlarda tweet’lerinden biri şunları söyledi:

O ayrıca başka bir alt ile olan ilgisini de ortaya çıkardı. Dedi ki:

“Bekletme olarak HBAR ve ticaret olarak BCH ile daha çok ilgileniyorum.”

Elon Musk’ın sürdürülebilirlik çağrısından sonra HBAR, trend olan bir altcoin. LunarCrush’tan alınan verilere göre, artan sosyal hacminden oldukça açıktı.

Kaynak: LunarCrush

Analist , başka bir tweet’te yaklaşık 2 ila 5 dolarlık bir ralli öngördü . Basın zamanında, HBAR 0,248 dolardan işlem gördü. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi