Bitcoin Fiyat Analizi: 23 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Basın zamanında% 11 düşüşün ardından, Bitcoin düşüş haftasını tamamlıyordu. Diğer varlıklar 19 Mayıs’tan itibaren en düşük seviyelerine ulaştığı için BTC 32.500 $ ‘ın biraz üzerinde fiyatlandırıldı. 40.500 $ ve 34.800 $’ lık destek seviyelerinin her ikisi de ihlal edildi, ancak önümüzdeki günler için birkaç yükseliş işareti var. Bununla birlikte, duyarlılık şu anda piyasayı yapıdan / kalıplardan daha fazla yönlendirdiği için, bu özel analizin bir tuz tanesi ile yapılması gerekiyor.

Bitcoin 4 saatlik grafik

Bitcoin

BTC / USDT Ticaret Görünümünde

Son 48 saat içinde Bitcoin , desteğini 4 kez 34.800 $ ‘da test etti ve 4. düzeltme gücünü geçersiz kıldı. 20 Mayıs’taki toparlanma hareketi sırasında, fiyat 40.500 $ ‘lık direncin üzerinde bir pozisyonu kapatamadı ve bu da daha fazla satış baskısına yol açtı. Düzeltme şu anda dipsiz bir çukur gibi görünse de, şu anda bir düşme modeli şekilleniyor. Formasyon, BTC’nin önümüzdeki 12-16 saat içinde 34.500 $ ‘ın üzerinde bir pozisyonu kapatmasına izin veren bir yükseliş patlamasına yol açabilir.

Yükseliş durumunu desteklerken, mevcut fiyat eğilimleri göz önüne alındığında gerilmiş hissedilirken, MACD ile mum hareketi arasında yükseliş eğilimi belirlendi. Bununla birlikte, daha fazla düşüş riski, Bitcoin’in önceki düşük 30.000 $ ‘ı test ettiğini görecektir.

Pazar Gerekçeleri

BTC / USDT Ticaret Görünümünde

Yükselen herhangi bir toparlanma ayılar tarafından engellenirken, Müthiş Osilatör yoğun düşüş ivmesi altında olmaya devam ediyor. Göreceli Güç Endeksi veya RSI aşırı satım bölgesi yakınında tutarlı bir düşüş kaydetti ve bu da piyasanın her an yükselmesi gerektiğini gösterdi. Basın zamanında, satış baskısı daha baskın olmaya devam etti.

Sonuç

Pazar gelecek haftanın başında ilerlemesi gerekse de, bir girişi değerlendirmeden önce karışıklığı beklemek ve piyasanın toparlanmasına izin vermek önemlidir. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi