Bu 3 faktör, Ethereum'un iyileşmesinin sürdürülebilir olup olmayacağını belirleyecek

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Ethereum’un iyileşme süreci devam ediyor ve fiyatın 2000 $ seviyesinin yakınında tutulmasıyla. Geçen hafta yaklaşık% 45’lik bir fiyat düşüşüne rağmen,% 85’in üzerinde ETH HODLers mevcut fiyat seviyesinde karlı. Geçen hafta büyük işlemlerin sayısı düştü, Ethereum ağında 193,39 Milyar dolar değerinde büyük işlem vardı. Zincir içi duyarlılık düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor, ancak Ethereum ‘e yatırım girişi, toparlanmanın başlamasını mümkün kılıyor.

Ethereum's recovery is under way based on these factors

ETH Vadeli İşlemleri Toplam Günlük Hacim || Kaynak: Skew

Faktör 1

‘den beri Ethereum aşırı büyütüldü ve uzun dönemler Ethereum’un fiyatının düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, yukarıdaki tabloya göre, ETH vadeli işlemlerinin toplam günlük hacmi 19 Mayıs 2021’den bu yana 70 Milyar Doların altında. kurtarma işlemi devam ediyor, tıpkı zincir üzerindeki metriklerde olduğu gibi.

Ethereum's recovery is under way based on these factors

Grayscale Ethereum Trust ETHE || Kaynak: Skew

Faktör 2

Grayscale Ethereum Trust’ın günlük hacmi, tıpkı toplam vadeli işlemler günlük hacmi gibi düştü. En son Grayscale Ethereum Trust hacmi bu seviyeye ulaştığında, Ethereum’un fiyatı 3000 $ seviyesine yükseldi, hacim bu seviyenin altında kalırsa, başlayan rallinin sürdürülebilir olması muhtemeldir.

Ethereum's recovery is under way based on these factors

Kaynak: Eğri

Faktör 3

Diğer ölçümlerin yanı sıra, Ethereum’un açık ilgisi yukarıdaki tabloya göre önemli ölçüde düştü. Nisan ayının son haftasında zirveye ulaştıktan sonra açık faiz düştü. Sosyal hacim sürekli olarak arttıkça ve ETH vadeli işlem ölçümleri fiyat düşüşünden bir toparlanma sinyali veriyor.

115 Milyon ETH dolaşımdaki arz ve genel piyasa değerinde% 31 düşüş ile ETH’nin toparlanması muhtemeldir. % 88 HODLers mevcut fiyat seviyesinde karlı, mevcut fiyat hareketi, fiyat 2500 $ seviyesinin altında olduğunda daha fazla yatırımcıın alım / birikimden kar elde etmesini mümkün kılıyor.

Uzun vadede ETH’nin ROI’si yüksek olmuş ve sürekli artmıştır. Düşüşler boyunca birikme, büyük HODLer konsantrasyonundaki artışla belirtilir. Artış henüz netlik kazanmasa da, bu dikkat edilmesi gereken önemli bir ölçüttür. Büyük HODLers konsantrasyonundaki artış, Ethereum’a yatırım girişinde bir artışa da işaret edebilir. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi