Dogecoin, Chainlink, Binance Coin Fiyat Analizi: 22 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Şu anda Bitcoin mahkemesinde topla birlikte, kripto piyasasında yükseliş hissini yeniden canlandırmak için pazar liderine onus düştü. Basın zamanında, kral Kripto para 37.777 dolardan işlem gördü ve çoğu alts için hızlı bir iyileşme sağlamak için bölgeyi 42K doların üzerinde geri almak zorunda kaldı. Dogecoin 0,3223 dolardan destek bulmuş gibi görünürken, Chainlink ve Binance Coin kendi listelerinde daha da düştü.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD , TradingView

Dogecoin , 4 saatlik grafikte 0,377 dolar desteğinin altına düştü ve başka bir savunma hattına 0,3223 dolardan yaklaştı. Saatlik zaman diliminde, bir dizi kırmızı mumdan sonra bir doji şamdanı görüldü ve trendde potansiyel bir değişikliğin sinyalini verdi. Pazar liderleri önümüzdeki oturumlarda yana doğru hareket ederse, DOGE muhtemelen mevcut kanalını koruyabilir. Bir arıza, 0,246 dolarlık desteğe doğru% 23 oranında bir geri dönüşü tetikleyebilir. Nisan ayının en düşük seviyelerine doğru bir düşüş, DOGE’un 0,180 $ ‘ı yakaladığını bile görebilir.

Müthiş Osilatörün kırmızı çubuklarında satış baskısı belirgindi, ancak ikinci bir daha düşük zirve, yükselen ikiz zirveye neden olabilir. Böyle bir kurulumdan sonra olumlu bir sonuç beklenebilir. RSI , basın zamanında düşüş bölgesinde kaldı.

Chainlink [LINK]

Kaynak: LINK / USD , TradingView

Basın zamanında, Chainlink , son 24 saatte% 18 düşüşle 24 $ ‘dan işlem gördü. Kripto sıralaması 14 ile piyasa değeri 10,35 Milyar dolara düştü. Fibonacci aracı, LINK’in düşüşünü ve iyileşmeye giden olası yolu analiz etmek için kullanıldı. Güneye doğru bir hareket, LINK’in 20.97 doların altına düştüğünü görebilir ve 17 dolara doğru% 15’lik bir düşüşe neden olabilir. Kayıplar 20.97 $ ‘da tutulursa, bir miktar yatay hareket bekleyin.

SuperTrend Göstergesi bir satış sinyalini yakmaya devam etti ancak% 38,2 Fibonacci seviyesinde (33,19 $) satın almaya geçerek bu alanı özel bir önem kazandı. İlginç bir şekilde, MACD Mayıs başından beri düşüş trendi içindeydi ve daha geniş piyasa satışlarından önce bile zayıflık gösterdi.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD , TradingView

Tek bir şamdan, Binance Coin’in 4 saatlik grafiğinde kripto para birimi Mart sonu seviyelerine doğru ilerlerken 274 $ ‘a kadar düştü. Daha fazla düşüş, BNB’nin Nisan-Mayıs ayları arasında sadece iki ayda% 200 değerinde bir artış gören boğa koşusunu olumsuzladığını görecektir.

Tersine,% 61,8 Fibonacci’nin (402,16 $) üzerindeki alanı geri kazanmak, 480 $ ‘lık bir sonraki hedefe doğru% 20’lik bir artışı tetikleyebilir. Bununla birlikte, daha geniş pazar, bu tür fiyat hareketlerini büyük ölçüde dikte edecektir. OBV’nin düşüş trendi, satış baskısının son birkaç günde sürekli olarak alım baskısını geride bıraktığını gösterdi. Bu arada, kurumsal sermaye akışı CMF’ye göre sağlıklı kaldı. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi