Ethereum, Monero, Filecoin Fiyat Analizi: 22 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Bitcoin’in son 24 saatte 35.000 $ ‘a gerilemesi, daha geniş pazarın geri kalanında domino etkisi yarattı. Bununla birlikte, kral parası bölgeyi 37.000 doların üzerine çıkardığında bir miktar alım gözlemlendi. Benzer şekilde, Ethereum, Monero ve Filecoin çeşitli düşük seviyelere düştü ancak kendi listelerinde bir geri dönüş girişiminde bulundu.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH / USD , TradingView

Bitcoin dün bir aralıkta işlem görürken, Ethereum’un hareketi 2700-3000 $ arasında sınırlandırıldı. Bitcoin bugün 35.000 $ ‘a geri çekildiğinde, Ethereum piyasasında da basamaklı bir etki görüldü. ETH 2.100 $ ‘a düştü, ancak yazı yazılırken bir miktar alım kaydedildi.

4 saatlik grafikte ETH, 19 Mayıs’taki ilk satış dalgası sırasında kayıpları azaltan bir bölge olan kuzeye ve% 23.6 Fibonacci geri çekilme seviyesine yöneldi. Bitcoin, bölgeyi 42K $ ‘ın üzerine çıkarırsa, ETH hızlı bir yükseliş dönüşü görmek ister. % 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin ve 200-SMA’nın (yeşil) üzerindeki bir artış, dünyanın en büyük altcoinin boğa koşusuna geçişini görebilir.

Şu an için, Awesome Oscillator ‘e göre satış baskısı hâlâ baskın bir güçtü. Bununla birlikte, AO’daki yükseliş farklılaşması biraz iyimserlik yarattı. Stokastik RSI ‘deki yükseliş eğilimi de ileriye doğru ilerleyen olumlu bir sonucu destekledi.

Monero [XMR]

Kaynak: XMR / USD , TradingView

Monero’nun saatlik grafiğinde 20-SMA’ya (kırmızı) yaklaşırken bir miktar alım gözlemlendi. Kısa vadeli hareketli ortalama, son birkaç gün içinde güçlü bir destek / direnç çizgisi olarak hareket etti ve bir kırılma, yükselişe yönelik bir gelişme olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, daha geniş pazar toparlanamazsa, kazançlar 271,1 $ dirençle sınırlı olacaktır.

İlginç bir şekilde, 271 $ işareti 50-SMA’ya (sarı) yakın bir yerde bulunuyordu ve Süper Trend Göstergesi , bu alan devrilirse satın almaya geçecekti. Fiyata duyarlı Stokastik RSI aşırı alım bölgesinden düştü ve kazançların önümüzdeki saatlerde kısa ömürlü olabileceğini öne sürdü.

Filecoin [FIL]

Kaynak: FIL / USD , TradingView

95 $ ‘ın üzerine çıkamayan satıcılar yeniden ortaya çıktı ve Filecoin ‘ i 65.3 $ ‘dan daha önce kopmuş bir satın alma bölgesine doğru sürüklediler. SuperTrend Göstergesi tahmininde doğruydu ve 95 $ ‘ı ayılar için kesme noktası olarak belirledi. FIL bir miktar satın alma baskısı kaydetmesine rağmen, boğalar şiddetli düşüş koşulları altında kazanç sağlamak için zorlu bir mücadele ile karşı karşıya kaldılar. RSI , 51 civarında bir direnç tespit etti ve bu noktanın üzerinde bir kırılma, yükseliş eğilimi ile sonuçlanabilir.

Aşağı yönlü bir sonuç, mevcut destek işaretinden 48.4 dolara başka bir% 27 geri çekilme görebilir. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi