THETA, Aave, EOS Fiyat Analizi: 22 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

THETA bazı kayıpları azalttı, ancak 6,91 $ direncinin üzerindeki kırılma, daha geniş piyasa düşüş eğilimini sürdürürse muhtemelen reddedilecektir. Aave, aşırı bir düşüşle 200 dolara kadar birikebilir. Son olarak, EOS sabit bir destek bulmadan önce 4 dolara düşebilir.

Teta [THETA]

Kaynak: THETA / USD , TradingView

THETA saatlik grafikte 20-SMA’nın (kırmızı) üzerine çıktı, ancak 6,91 dolar direncinin ve 50-SMA’nın (sarı) üzerine çıkması, daha zayıf bir pazar düşünüldüğünde muhtemelen reddedilecektir. Tersine, yükseliş sonucu 200-SMA’ya doğru% 25’lik bir sıçrama ve satıcılar bir kez daha devreye girmeden önce 8.58 $ ‘a neden olabilir. Bununla birlikte, Stokastik RSI’nın aşırı alım bölgesi, önümüzdeki saatlerde bir boğa koşusu beklentilerini ortadan kaldırdı. Aslında, bu endeks önceki koşusunda da 6,91 dolarlık dirençten yönü tersine çevirdi.

Daha geniş piyasa önümüzdeki saatlerde toparlanamazsa, THETA için bir miktar yükseliş hareketi bekleyin. ADX 25’in altına düşerse bu sonuç daha da artacaktır.

Aave [AAVE]

Kaynak: AAVE / USD , TradingView

Basın zamanında, Aave , son 24 saatte% 20 düşüşle 353,75 $ ‘dan işlem gördü. Mum fitilleri 4 saatlik grafikte 309.4 $ ‘a düştü – en son Mart ayının son haftasında AAVE’nin keskin bir şekilde geri çekildiği zaman görülen bir seviye. Bu seviyeden bir kırılma, kayıpları 200 dolara kadar düşürebilir.

Şubat sonundan bu yana RSI kendini beş kez aşırı satım bölgesinde buldu, ancak her seferinde hızla toparlandı. 50’nin üzerinde bir artış, AAVE’nin geri dönüşü için bir katalizör görevi görebilir. Ancak, Müthiş Osilatör hala piyasada satış baskısı kaydetti ve yükseliş senaryosu için dengenin üzerinde bir artışa ihtiyaç vardı.

EOS

Kaynak: EOS / USD , TradingView

Bitcoin satıcılardan 37.000 $ geri almasına rağmen, EOS 4 saatlik grafiğinde% 23.6 Fibonacci seviyesini (5.92 $) deviremedi. Borsalar genelinde 24 saatlik hacimler zayıf olduğu için, EOS’un düşük basınçlı altcoin piyasasında toparlanmaya öncülük etmesi pek olası değildi.

Daha fazla kayıp, EOS’u en son Mart ayı sonunda görülen bir seviyeye 4 ABD Dolarına yaklaştırabilir. SuperTrend Göstergesi ,% 38,2 Fibonacci seviyesinde (7,1 $) satın almak için çevrilebilecek bir satış sinyali sundu. 50’nin ADX okuması, güçlü bir eğilim önerdi ve ek kayıp olasılığının ana hatlarını çizdi. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi