Uniswap, Ethereum, Binance Coin Fiyat Analizi: 23 Mayıs

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Küresel kripto para piyasası, çoğu kripto paranın Mart-Nisan aylarının en düşük seviyelerine doğru yöneldiği son saldırıdan henüz toparlanmadı. Ethereum, 2.000 $ ‘dan düşüş olması durumunda 1.300 $’ a geri çekilme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Uniswap 6.54 $ ‘a kadar düşmekle tehdit ederken Binance Coin de aynısını yaptı.

Uniswap [UNI]

Kaynak: UNI / USD , TradingView

Uniswap’ın On Balance Volume 44 $ ‘ın üzerinde rekor seviyelere ulaştıktan sonra oldukça korkunç bir tablo çizdi. OBV’nin düşüş trendi satış baskısını vurguladı ve UNI daha yüksek seviyelerde kalmasına rağmen ATH’nin üzerine çıkamadı. Bu, kripto satışından önce uyarı işaretlerini zaten parladı.

Şimdi birden fazla destek hattının altında olan UNI, 16.9 $ ‘dan savunma hattına doğru ilerledi, ancak başka bir arıza bekleniyordu. Ek destek notları, 9.82 $ ve 6.54 $ ‘lık Ocak düşük seviyelerinde bulunuyor. RSI aşırı satım bölgesinde işlem gördü ve hafif bir sıçrama beklense de, endeks muhtemelen önümüzdeki günlerde bu bölgeyi birçok kez ziyaret edecektir.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH / USD , TradingView

Ethereum’un Şubat sonunda geri çekilmesi, Fibonacci aracı aracılığıyla potansiyel destek hatlarını vurgulamak için bir referans noktası olarak kullanıldı. % 23,6 Fib seviyesi (2,037 $) bir alım bölgesini işaret etti, ancak daha zayıf ve daha geniş bir pazar düşünüldüğünde kırılma muhtemel görünüyordu. Şubat ayının en düşük seviyelerinin yeniden gözden geçirilmesi, dünyanın en büyük altcoininin 1.300 dolara kadar düştüğünü görebilir. Birkaç rahatlama noktası 1.860 $ ve 1.650 $ ‘dır ve burada 2.000 $’ ın altında bir hareket olması durumunda bir miktar yan hareket beklenebilir.

RSI’nın aşağıya doğru gidişatı, kripto para düşüşü düşünülürken bekleniyordu. Ayrıca, piyasanın aşırı derecede satın alındığını ve istikrara ihtiyaç duyulduğunu da belirtti. MACD dengenin oldukça altında ve düşüş bölgesindeydi.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD , TradingView

Binance Coin ,% 23,6 Fibonacci seviyesinin (303 $) altına düştü ve yazı yazılırken 267 $ ‘dan işlem gördü. Bir sonraki önemli destek işareti, BNB’nin Şubat sonunda geri çekilmesi sırasında rahatlama sağlayan bir alan olan 182 dolar civarında kaldı. Son birkaç günde yapılan kayıplar, BNB’yi kripto sıralamasında 6. sıraya düşürdü. Aslında, Dogecoin’in piyasa değeri artık BNB’ninkinden 2 Milyar Dolar daha büyüktü.

Birkaç satın alma bölgesi 220-260 dolar arasında değişiyordu, ancak bu tür düşüş koşulları altında güvenilirlikleri belirsizdi. Chaikin Para Akışı sermaye çıkışları girişleri gölgede bırakmadığı için yarı çizginin altına düştü. 50’nin üzerinde bir ADX okuması, güçlü bir düşüş eğilimini vurguladı. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi