LINK, AAVE, SUSHI, CAKE, YFI: Bu alternatifler bu yönde hareket edecek şekilde konumlandırılmıştır.

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

DeFi tokenleri, geçen hafta çift haneli getiriler sunarak toplanıyor. Enzyme [MLN], Strike [STRK] ve Lido DAO token [LDO] gibi düşük piyasa değerine sahip daha az popüler DeFi projeleri, geçen hafta %15’in üzerinde teklif verdi. Bu belirteçler, Bitcoin’in fiyatındaki ve hakimiyetindeki düşüş göz önüne alındığında popülerlik kazandı. Bu düşüşün ardından tetiklenen altcoin rallisine DeFi projeleri öncülük ediyor.

Aggressive Market Correction triggers a DeFi rally MLN, KAVA, STRK

DeFi TVL | Kaynak: DeFiPulse

Yukarıdaki grafik, 2 Haziran’dan bu yana 59.3 Milyar Dolar seviyesinde sabit bir TVL gösterdi. TVL son 30 günde düştü, ancak son agresif düzeltme, genel kripto piyasası değerinden milyonları sildi. Altcoinlere kıyasla, DeFi kurtarma işlemi daha hızlıydı.

LINK, AAVE, SUSHI, CAKE, YFI, popüler DeFi belirteçleri, fiyat düşüşünden bu yana henüz toplanmadı, ancak bu projelere yatırım girişi arttıkça, altcoinlerde daralırken, bir ralli olasıdır.

Yükselen TVL, ticaret hacmi ve aktif cüzdan adresleri birlikte, bu ölçümler DeFi için yükselişli bir yazı işaret etti. DeFi tokenlerinin sosyal hacmi önemli ölçüde düşse de, toparlanma ve yükselme eğilimi vardı.

Daha fazla LINK, YFI, CAKE, SUSHI, CRV ve AAVE’nin bu hafta ralli yapması bekleniyor, ancak bu DeFi projelerinin günlük sosyal hacmine ulaşıldı; YFI durumunda tek bir günde %30’un üzerinde bir düşüş oldu.

Aggressive Market Correction triggers a DeFi rally MLN, KAVA, STRK

YFI Günlük Sosyal Hacim | Kaynak: Lunacrush

Sosyal hacimdeki düşüş, birikim olabileceğinin sinyalini verdi; sosyal hacimdeki zirvenin fiyattaki düşüşe tekabül ettiği göz önüne alındığında, fiyat bu hafta artabilir. Sosyal hacimdeki bir önceki zirve, 38400 dolar seviyesinin altına düşmesine neden oldu. YFI 39000$ seviyesinde işlem görüyordu ve önümüzdeki haftalarda bu seviyeyi koruması ve 41000$ seviyesine doğru yükselmesi bekleniyordu.

Günlük sosyal hacim, birkaç DeFi projesinde yerel bir düşüş yaşadı ve şu anda düşük piyasa değeri tokenleri tarafından yönetilen rallinin yerini popüler ve ana akım tokenler alabilir. Daha yüksek piyasa değerine sahip DeFi projeleri.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi