Neden 'ADA, Cardano buzdağının sadece görünen kısmı'

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Ölçeklendirme çözümleri ve akıllı sözleşme platformları ile ilişkili belirteçler, açıkça daha geniş pazardan daha iyi performans gösteriyor ve bu eğilim son birkaç haftadır kendini kanıtladı. Polygon (MATIC), Waves, Ethereum Classic (ETC) ve Fantom (FTM), ilk 100 listesinden iyi performans gösteren birkaç token.

Başka bir alternatif olan Cardano, her iki kutuyu da işaretlemek için çok uğraşıyor. Geçen yıl Hydra protokolünün lansmanı ile Cardano, ölçeklenebilirliğini artırdı. Akıllı sözleşmeler ise test ağında zaten yayında. İşler yol haritasına göre giderse, akıllı kontrat özellikli Cardano’nun Ağustos ayı sonuna kadar çalışır hale gelmesi bekleniyor ve bu, yerel ADA tokeninin

kaderini tamamen değiştirme potansiyeline sahip.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda benzer satırlar hakkında yorum yapan popüler yatırımcı Ben Armstrong,

dedi.

“Kripto yatırımcıları, yol haritası çok sağlam olduğu için Cardano’nun potansiyelini görüyor. ADA, Cardano buzdağının sadece görünen kısmı.”

ADA, basında 1,51 dolardan işlem görüyordu. Alt ayrıca yalnızca geçen hafta %13.69 düşüş kaydetti. Ancak Armstrong, devam eden döngünün sonunda kriptonun fiyatını tahmin ederek  

iddia etti.

“Bu döngüde Cardano için fiyat tahminim şu anki fiyatı olan 1,7 dolardan 6,80 dolar olacak olan fiyatının 4 katı.”

Yalnızca geçtiğimiz ay içinde Cardano %13,35 artarken, ilk 10’daki diğer kripto paralar olan Ethereum, XRP ve Bitcoin’in beğenileri sırasıyla %3,05 %4,18 ve %3,85 düştü. Aynı konuda yorum yapan Armstrong,  

dedi.

“Bu boğa koşusu sırasında [Cardano], diğer alternatiflere kıyasla fiyat dalgalanmalarına karşı inanılmaz bir esneklik gösterdi.”

Ek olarak, ADA kendi ATH’lerini tekrar tekrar parçalamaya devam etti ve 16 Mayıs’ta 2,39$’a dokundu. O zamandan beri ADA, daha geniş piyasa düzeltme aşamasında açıkça geri çekildi, ancak Armstrong’a göre, beklentileri hala çok “parlak”. İleriye bakmak için yukarı yönde daha fazla ayrıntı vererek, dedi ki,  

“En iyimser senaryomda, ADA bu yıl 8-9 dolara ulaşabilir.”  

Armstrong ayrıca, ADA’nın zirveye çıkma ve ardından çökme şansının çok az olduğuna dikkat çekti. Geçen ayki yükselişe rağmen, işlem sayısı olağandışı bir artış kaydetmedi ve aslında aynı şey Mayıs ayının büyük bölümünde 60 bin aralığında dalgalanmaya devam etti.

Kaynak: IntoTheBlock

Dahası, daha önce de belirtildiği gibi, akıllı sözleşme heyecanı daha da yoğunlaşmadan önce Cardano pazarına girmek için doğru zaman.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi