Polkadot, Uniswap, VeChain Fiyat Analizi: 08 Haziran

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Piyasa, 7 Haziran’da her Kripto paraya zarar veren önemli bir düşüşe tanık oldu. Bitcoin %9,75 düştü ve toplam piyasa değeri %10,46 düştü ve 12 saat içinde 171 milyar doları aştı. Altcoinler için de durum böyleydi, özellikle %15,2 kaybeden Polkadot, Uniswap %14,4 ve VeChain’in fiyatı %17 düştü.

Polkadot [ DOT ] :-

Kaynak: DOT/USD – TradingView

21.03$’dan işlem gören Polkadot , 18.78$’lık destek seviyesine yaklaşırken görülebilir. DOT, 4 Haziran’dan bu yana performansında sürekli olarak negatifti. Göreceli Güç Endeksi (RSI) , yüksek satış baskısı nedeniyle gösterge aşırı satım bölgesinde tespit edilene kadar nötr çizgide hareket ediyordu.

Hatta Basit Hareketli Ortalamalar 50 SMA (turuncu) ve 100 SMA (kırmızı) her iki gösterge olarak konumlarını destekten dirence çevirdi şamdanların üzerine yerleştirildi. Sıkıştırma Momentum Göstergesine göre, piyasa şu anda bir “sıkma serbestliği” içindeydi. Bu, açık kırmızı çubuklar düşüş baskısının arttığını gösterdiğinden düşüşün bir süre daha devam edebileceğini gösterdi.

Fiyat hızlı bir geri dönüş yaparsa, Kripto paranın 18.78 doların altına düşmesini önleyebilir, aksi takdirde bir sonraki destek seviyesi olarak 15.90 dolar hareket eder.

Uniswap [ UNI ] :-

Kaynak: UNI/USD – TradingView

Son 24 saatlik düşüş, Uniswap ‘in elde ettiği küçük yükseliş trendini kırdı ve fiyatını 23,26 $’a düşürdü. Kripto para basın zamanında destek seviyesine ulaşmaktan 1,1 dolar uzaktaydı. MACD göstergesi, mavi gösterge çizgisi kırmızı sinyal çizgisinin altına düştüğü için düşüş eğiliminin açık belirtilerini gösterdi.

Bollinger Bantları yazının yazıldığı sırada önemli ölçüde farklılaştı ve gelen oynaklık sergiledi. 25.0 işaretinin altında olmasına rağmen, Ortalama Yön Endeksi (ADX) yükselirken görülebilir ve gösterge nötr çizgiyi geçerse düşüş trendi hızlanabilir.

UNI yakında bir toparlanma yaparsa, 29.93 $ direnç seviyesinin altında kalacaktır. Kripto para aktif destek seviyesinden düşerse, bir sonraki destek 18.63 dolardan kurulacak.

VeChain [ VET ] :-

Kaynak: VET/USD – TradingView

VET 0.14 $ direnç seviyelerine doğru tırmanıyordu ve Kripto paranın bunu aşması için bir miktar olasılık vardı. Bununla birlikte, yazının yazıldığı sırada kripto para, 0,09 dolar destek seviyesine çok yakın, 0,109 dolar gibi düşük bir seviyede işlem görüyordu. Parabolik SAR , beyaz noktalı çizgi şamdanların üzerinde ve uzağında olduğu için bir süreliğine güçlü bir düşüş trendi sergiledi.

Chaikin Money Flow’a göre sermaye çıkışları son üç günden beri istikrarlı bir şekilde güçlü kaldı ve bu yazının yazıldığı sırada bile gösterge nötr çizginin oldukça altındaydı. Müthiş Osilatör , göstergedeki kırmızı çubukların görünümü düşüş momentumunun yükseldiğini öne sürdüğü için benzer hareketler sergiledi.

Fiyat göstergesi destek seviyesine yakın olsa da, ana kaya 0,07$ seviyesinden hala çok uzakta. VET’in daha da aşağıya inmesi için daha güçlü olumsuz ipuçlarına ihtiyacı olacaktır.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi