Uniswap, Tron, Aave Fiyat Analizi: 09 Haziran

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Uniswap, Tron ve Aave , 7 Haziran’da bir fiyat düşüşü yaşadıktan sonra istikrarlı kazançlar elde ediyor. Aynı şekilde, 7 Haziran’daki düşüşün ardından neredeyse %15 düşen toplam kripto piyasası değeri de yavaş bir toparlanma gösteriyor.

Uniswap ve Aave, oynaklığın ılımlı bir artış gördüğü için açılma belirtileri gösterirken, Tron’un [19459005 ] fiyat daha fazla yan hareket gördü ve kısa mum çubukları azaltılmış hacimlere işaret etti.

Tek Değiştirme[UNI]

Kaynak: UNI/USD , TradingView

UNI, 8 Haziran’da %19’luk bir fiyat düşüşü gördü ve yazının yazıldığı sırada istikrarlı bir toparlanma belirtileri gösteriyordu. Müthiş Osilatör baştan aşağı bir düşüş momentumu sergiledi, ancak yazı yazılırken yeşil çubukların görünümü yükseliş momentumunun sürdüğünü gösteriyor. 

Varlık, CoinMarketcap’ta ilk on Kripto para sıralamasındaki konumunu zar zor korudu ve 7 günlük %16.22’lik bir fiyat düşüşü gördü. UNI için Bollinger Bantları açıldı ve varlık için artan bir fiyat aralığı önerdi.

Ayrıca, Ortalama Yön İndeksi (ADX) artışı olumlu ipuçları gösterdi. Kırmızı çizgi göstergesi 25.0’ın üzerinde kaldı ve piyasanın güçlenme eğilimi gösterdiğini gösterdi. Varlığın fiyatı yükselirse, 29,1 dolardan dirence ulaşabilir.

Tron[TRX]

Kaynak: TRX/USDT , TradingView

Tron , basın zamanında 0,0724 dolardan işlem görüyordu ve CoinMarketCap’in sıralamasında 24. sıradaydı. TRX, 7 Haziran’a göre %9’luk bir fiyat düşüşü gördü ve kısa şamdanlarla birlikte son yatay fiyat hareketi, aynı seviyeden yavaş bir toparlanmaya işaret etti.

TRX’in fiyatı 24 Mayıs’tan bu yana 0,0675 ABD doları destek ile 0,084 ABD doları direnç seviyeleri arasında dalgalanıyor. Fiyatı 0,084 ABD doları direnç düzeyini geçerse, bir sonraki ana direnç düzeyine 0,129 ABD dolarından bir artış görebilir, ancak bu pek olası görünmüyordu. basın zamanında. Parabolik SAR mum çubuklarının üzerindeki noktalı çizgiler düşüş eğilimini vurguladı.

Ek olarak, varlık için Göreceli Güç Endeksi satış baskısının baskın olduğunu vurguladı. Ancak gösterge, alım ve satış baskısı arasındaki boşluğun azaldığı anlamına gelebilecek hafif bir yükseliş gösterdi.

Ayrıca, Squeeze Momentum Indicator azalan bir düşüş baskısına işaret etti. Squeeze sürümünün yakın zamanda ortaya çıkması (beyaz noktalarla belirtilir) ve koyu kırmızı bir çubuğun ortaya çıkmasıyla, bu, TRX için bir toparlanma olabileceği anlamına gelebilir.

Aave [AAVE]

Kaynak: AAVE/USD , TradingView

Aave’nin fiyatının neredeyse %16,6 düşmesine neden olan 7 Haziran’daki fiyat düşüşünden sonra, varlıkta hafif iyileşmeler yaşanıyordu. Aave, CoinMarketCap’te 28. sırada ve son 24 saatte %0.84 fiyat artışı görürken, geçen hafta %14.31 fiyat düşüşü yaşadı.

Aave için

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinden toparlanmasını vurguladı. Gösterge, basın zamanında 40 civarında kaldığından varlık için satış baskısı hala baskındı. Bununla birlikte, satın alma baskısı oluşturmaya işaret eden göstergede hafif bir yükseliş gözlemlendi.

Parabolik SAR mum çubuklarının üzerindeki noktalı çizgiler düşüş eğilimini vurguladı. Ayrıca, Chaikin Para Akışı sıfır çizgisinin altındaydı ve girişlerden çok sermaye çıkışlarına işaret ediyordu.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi