Chainlink, MATIC, Theta  Fiyat Analizi: 10 Haziran

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Chainlink, MATIC ve Theta, p gibi alternatifler için pirinçler, toplamı aşağı çeken 7 Haziran piyasa düşüşünden daha az etkilendi kripto piyasa değeri ve birçok büyük alternatifi etkiledi.

Chainlink ve MATIC yatay fiyat hareketi gördü Sınırlı fiyat aralıklarına sahip dört saatlik grafikte Theta, Haziran ayının başından itibaren küçük kazançlar gördü.

Chainlink [BAĞLANTI]

Kaynak: LINK/USD – TradingView

Basın zamanında, Chainlink 24.2 dolardan işlem gördü ve 22.5 dolardan desteğe yakın dalgalandı. Varlığın popülaritesi düşse de, fiyatı istikrarlı gelişmeler gösterdi.

Dört saatlik bir grafikte, LINK 9 Haziran’da MACD hatları [ 19459010] aşağıdan sinyal hattına biraz daha yaklaştı. Varlık hala düşüş bölgesindeydi ancak iyileşme belirtileri gözlemlenebilir. Bu, Parabolik SAR ile karşılık geldi, çünkü noktalı çizgileri mum çubuklarının altında bir yükseliş momentumunu vurgulayarak göründü.

Varlık, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %53,02 düşüşle son iki günde yaklaşık %15’lik bir fiyat artışı gördü. Ayrıca, Squeeze Momentum Indicator azalan bir düşüş baskısının altını çizdi. Beyaz noktalarla gösterilen son “Sıkıştırma bırakma” ve koyu kırmızı çubukların görünümü ile momentum pozitife dönebilir.

Çokgen [MATIC]

Kaynak: MATIC/USD – TradingView

MATIC, Haziran ayının başından itibaren neredeyse %30 düştü, varlık CoinMarketCap’te 17. sırada yer aldı ve 24 saatlik fiyat artışı %1,15 oldu. Varlık, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %44.66 düşerken, son 30 gün içinde USD karşısında yatırım getirisi +%32.99 oldu.

Altcoin için Bollinger Bantları , piyasa hareketinin düşük olduğunu gösteren sabit bir paralel hareket gösterdi. Dört saatlik bir grafikte basın zamanında, MATIC mum çubukları 1,46$ işaretini defalarca test etti, eğer fiyat daha da altına düşerse, bir sonraki kilit destek 0,814$ oldu.

Varlığa ilişkin Göreceli Güç Endeksi , 35-45 arasında salınan nötr bölgede olmasına rağmen, göstergenin aşağı yönlü yörüngesi tarafından gösterilen satış baskısının baskılandığını vurguladı. Ayrıca, Müthiş Osilatör  fiyatı aşağı çekebilecek varlık için düşüş momentumunun sürdüğünü öne sürdü.

Teta[THETA]

Kaynak: THETA/USD – TradingView

Theta’nın ana ağı 3.0 lansmanı öncesinde, 30 Haziran’da altcoin fiyatı Haziran ayının başından bu yana neredeyse %40 arttı. Varlığın fiyatı 9,95 dolardaki direnç noktasına yakın hareket ederken, kırılmak için mücadele etti. Basın zamanında, Theta 9,0 dolardan işlem gördü ve CoinMarketCap’te 18. sırayı aldı.

Chaikin Money Flow’un göstergesi, girişlerin çıkışlara hakim olduğunu vurgulayarak sıfır çizgisinin üzerinde kaldı. Basın zamanında göstergede hafif bir artış, nakit girişi baskısının arttığını gösterdi. Ancak, yazının yazıldığı sırada kırmızı şamdanlar, 9 Haziran’dan itibaren %7’lik bir fiyat düşüşünü vurguladı. 

Ayrıca, MACD hatları birbirine çok yakındı , sinyal hattının biraz üzerindeydi, bu, varlığı orta derecede düşüşe taşıyabilir ivme kazanarak fiyatı daha da aşağı çekiyor.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi