Ethereum Classic, Bitcoin SV, Verge Fiyat Analizi: 11 Haziran

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Daha büyük piyasa hissiyatının orta derecede düşüş göstermesiyle, çoğu altcoin ya konsolide olmaya devam etti ya da düşüşleri nedeniyle düştü. Ethereum Classic [ETC] ve Bitcoin SV [BSV], piyasa hareketinin yavaş olduğunu vurgulayan kısa mum çubuklarıyla yan fiyat hareketi gördü. Aksine, Verge [XVG] hafif kazançlar elde etti ve ileriye doğru bir trend dönüşü görebilir.

Ethereum Classic yeni Mantis güncellemesini almış olsa ve Bitcoin SV yeni mobil işlevler sunan SPV kanallarının CE v1.1.0 yayınlandığını gördü , alt’ların fiyatlarında büyük bir iniş ve çıkış görülmedi. Verge, son iki günde neredeyse %20’lik bir fiyat artışı gördü.

Klasik Ethereum[ETC]

Kaynak: ETC/USD – TradingView

Ethereum Classic [ETC] yazının yazıldığı sırada 57.9 dolardan işlem görüyordu ve 22.5 dolardan destek seviyesinin yakınında dalgalandı. 1 Haziran’dan bu yana, varlığın fiyatı neredeyse %20 düşerken, ROI son ​​30 gün içinde USD karşısında yaklaşık %32 düştü.

Dört saatlik bir grafikte, altcoin için Bollinger Bantları , piyasa hareketinin yavaş olduğunu gösteren sabit bir paralel hareket gösterdi. Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin altındaydı ve kırmızı çubukların görünümüyle, ETC için düşüş momentumunun süründüğünü ileri sürdü.

Alt için Göreceli Güç Endeksi nötr bölgede olduğunu ve 35-50 arasında salındığını vurgulasa da, satış baskısı bastırıyordu. aynısı, göstergenin hafifçe aşağı yönlü gidişatı ile kanıtlanmıştır. Ancak, basın zamanında, RSI sürekli olarak 45 işaretinin altında kaldı. ETC için fiyat hareketi, Mayıs ayının sonuna doğru gerçekleşen fiyat rallisinin ardından büyük ölçüde hareketsiz kaldı.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: BSV/USD – TradingView

Bitcoin SV , 19 Mayıs fiyat düşüşünden sonra, 152,1 dolar destek ve 191,5 dolar direnç seviyeleri arasında sınırlı fiyat hareketi kaydetti. Basın zamanında, varlık CoinMarketCap’te 31. sıradaydı ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden %64.51 düştü. BSV, basın zamanında 170 dolardan işlem görüyordu ve dört saatlik grafiğindeki yeşil mumlar hafif kazanç işaretleri gösteriyordu.

BSV için Göreceli Güç Endeksi , 40-55 arasında salınan nötr bölgede olmasına rağmen, satın alma baskısının bastırdığını vurguladı. Yazının yazıldığı sırada, RSI 54.8, varlığın fiyatını yükseltebilecek bir pozisyon.

Ayrıca, Parabolik SAR ‘nin şamdanların altındaki noktalı çizgileri, içeri doğru sürünen bir yükseliş momentumuna işaret etti. ] Chaikin Money Flow’un baskı sırasındaki hafif yükseliş eğilimi, nakit girişi baskısının arttığını gösteriyordu. CMF, basın zamanında sıfıra dokunmuştu ve daha fazla giriş, fiyatı kuzeye taşıyabilir.

Sınır [XVG]

Kaynak: XVG/USD – TradingView

Verge , fiyatı 8 Haziran’dan sonra %19 arttığı için yükseliş rallisi gördü. tüm zamanların en yüksek seviyesi ve 9.84’lük bir başabaş çarpanı vardı. 9 Haziran’da XVG, düşmeden önce direncini 0.0348$’da test etti. O zamandan beri, fiyatı hafif bir düşüş eğilimi gördü.

Alt için Bollinger Bantları , 7 Haziran’da kısa bir süreliğine açıldıkları ve 9 Haziran’da daralmaya başladıkları için sabit bir paralel hareketi vurguladı. Endeks (ADX) pozitif ipuçları gösterdi. Kırmızı çizgi göstergesi 25.0’ın altında kaldığı sürece, varlığın bir miktar toparlanma şansı olabilir.

Ayrıca, MACD ve Sinyal hatları 10 Haziran’da bir yükseliş geçişi geçirdi ve tekrar birbirine yaklaştı. Bu, yakın gelecekte yaklaşan bir eğilim tersine işaret edebilir.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi