XRP, bu üç haneli fiyat işaretine ulaşacak şekilde ayarlandı; İşte ne zaman ve nasıl

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

XRP, fiyat hareketleri nedeniyle değil, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Değişim Komisyonu. Aradan altı aydan fazla zaman geçti ve dava sonuçlanma belirtisi göstermiyor.

SEC davası başlangıçta çekişmeye başladığında, XRP’nin fiyatı 0,7 dolardan 0,2 dolara düştü. Bununla birlikte, davada Ripple lehine hemen hemen her kararın yalnızca madalyonun fiyatını çizelgelerde daha da yukarılara taşıdı.

Bununla birlikte, basın zamanında, Kripto para 1 $ işaretinin hemen altında 0,89 $ civarında işlem görüyordu. XRP boğaları ayın ilk iki gününde umutsuzca Haziran’ın en yüksek seviyesi 1,07$’ın üzerine çıkmaya çalışırken, şiddetle reddedildi ve fiyat 0,90$’a geri döndü.  

CryptoSerpent takma adlı popüler analist, son YouTube videosunda XRP’nin fiyatının gelecekteki beklentileri hakkında yorum yaparak,  

iddia etti

“XRP için bu yüksek, vahşi momentuma doğru gidiyoruz ve bu efsanevi olacak.”

İlginç bir şekilde, 2017-18’deki ralliden sonra meydana gelen büyük fiyat düşüşünden sonra, XRP’nin fiyatı bir süre yana hareket ettikten hemen sonra yükseldi. Birkaç “canavar” mum oluştu ve aynı eğilim kendini iki kez tekrarladı, ancak biraz daha yavaş bir hızda. Analiste göre, şimdi uyumlu bir hareket gerçekleşebilir. Ekledi,  

“Bugüne geldiğimizde büyük bir düşüş yaşadık ve şimdi yatay işlem yapıyoruz. Artık 3 sert hamle bekleyebiliriz.”

Kaynak: Atani

İlk sert hamle, yukarıdaki zamana bağlı olmayan çizelgede gösterildiği gibi, Kripto para 0,9 dolardan 2,6 dolar aralığına atladığında ortaya çıkacaktı. Analist, XRP için sonraki iki büyük hareketi vurgulayarak şöyle devam etti:  

“Onlara girmemizi sağlayacak büyük hamle için bir kez daha gideceğiz. 10-$11 ve hatta belki bir süreliğine 15$’a dokunabilir. Yanlara gideceğiz, o zaman son bir hamle kriptonun fiyatını 123 dolar aralığına çıkaracak.”

Pekala, tokenin fiyatı şu anda 1 dolar bile değil ve aynı fiyatın 123 dolara ulaşmasını beklemek biraz saçma görünüyor, değil mi? Bununla birlikte, yatırımcı, madalyonun uzun vadede, muhtemelen gelecek yıl Eylül ayına kadar yukarıda belirtilen başarıya ulaşacağına inanıyor. Ekledi,  

“Kesinlikle bir gecede olmayacak. Bunun gerçekleşmesi için birçok şeyin doğru gitmesi gerekiyor, ama geliyor. Bu sadece bir zaman meselesi, olup olmadığı değil.”

XRP her zaman popüler bir alternatif olarak kaldı ve güçlü duyarlılık ve talep ile karakterize edildi. Kripto para, ilk on listesindeki yerini de sağlamlaştırdı. Davadaki daha olumlu gelişmelerin ardından, XRP’nin fiyatının etkilenmesi muhtemel. Dahası, dava sona erdikten sonra Ripple halka arz edilebilir ve aynı şey XRP’nin fiyatına da olumlu yansıyacaktır. 123 dolar aralığı olanaksız görünse de, bir dereceye kadar değer kazanması kesinlikle beklenebilir.

Kaynak: Para İstatistikleri


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi