Cardano, Synthetix, Zcash Fiyat Analizi: 11 Haziran

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Cardano’nun yükselen üçgeninin üzerinde bir hareket, fiyatın 2 dolara geri döndüğünü görebilirken, teknik özellikleri ters yönde bir kırılma önerdi. Synthetix, 8.65 doları bir kırılmadan korumak ve yukarı kanalından kuzeye çıkmak için uçtu. Son olarak, Zcash, piyasa son zamanlardaki en düşük seviyelerinden toparlanana kadar kendisini EMA Şeritleri altında tutabilir.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA/USD , TradingView

Cardano’nun kısa vadeli yörüngesi oldukça kasvetli görünse de – şamdanlar 3 hareketli ortalamanın (20, 50 ve 200 SMA) altındaydı, uzun vadeli hareketinin formasyona göre yükseliş olması bekleniyordu yükselen bir üçgenin 4 saatlik zaman diliminde ADA, bir dizi daha yüksek düşük seviye oluşturdu ve Mayıs ayının sonundan bu yana 1,85 dolarlık direnci birçok kez test etti. Süreçte yükselen bir üçgen belirdi – Genellikle yukarı yönde bir kırılma gören bir model.

Böyle bir sonuç, ADA’nın 19 Mayıs kripto çöküşünden bu yana ilk kez 2 dolara dokunduğunu da görecektir.

Diğer taraftan, göstergelerine göre bozulma olasılığı neredeyse eşitti. OBV , 16 Mayıs’tan sonra, satış baskısı piyasa fiyatlarını artırdığı için güneye taşındı. RSI’ın alt yörüngesi bile piyasada uyarı işaretleri verdi. Alt trend çizgisinin altındaki bir hareket, ADA’yı bir sonraki savunmasına 1,24 dolardan sürükleyebilir.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX/USD , TradingView

Son yedi gün içinde %23’lük ek kayıplarla Synthetix , 19 Mayıs’ta piyasa düzeltmelerinin yükünü üstlenmiş gibi görünüyordu. Boğalar sürekli satış baskısı ile boğuşmak zorunda kaldığından, SNX o günden beri 4 saatlik grafiğinde kilit seviyelerini koruyamadı. Aynısı OBV’nin düşüş trendi tarafından da özetlendi. SNX sonunda 8.65 dolarda bir destek hattı buldu – en son Ocak ayında görülen bir seviye.

Artı tarafta, yukarı kanalın oluşumu piyasaya biraz iyimserlik kazandırdı. Üst trend çizgisinin üzerinde bir kırılma ve 10.7 dolarlık direnç, 12 dolara doğru küçük bir ralliyi tetikleyebilir. Stokastik RSI’nın aşırı satım bölgesinde yükseliş geçişi, SNX’in bir tersine dönmeye hazır olduğunu ve tüm bakışların ileriye doğru genel direncinde olacağını öne sürdü.

Zcash [ZEC]

Kaynak: ZEC/USD , TradingView

Tarihsel olarak, Zcash , Bitcoin ile güçlü bir ilişki paylaşmıştır ve 19 Mayıs’tan bu yana hareketi bu gerçeğin bir kanıtıydı. BTC piyasasındaki yukarı yönlü fiyat hareketi ZEC piyasasında da yükseliş hissi uyandırdı, ancak kazançlar 190 dolarlık güçlü direnç çizgisinde sınırlı kaldı. BTC 7 Haziran’da 32.000 dolara geri döndüğünde, ZEC yaklaşık %20 düştü ancak 120 dolarlık destek seviyesini ek bir kırılmadan korudu.

ZEC’nin kısa vadeli gidişatının büyük ölçüde king madalyonun ileriye dönük yoluna dayandığını söylemeye gerek yok. Aşırı düşüş koşullarında, fiyatı 85-100$ arasında talep bölgesine doğru düşebilir. ZEC’nin EMA Şeritlerinin kısıtlı doğası, bir ayı piyasasında bazı yan hareketler önerdi. Bantlar, bir kırılma girişimi durumunda direnç hatları olarak da işlev görebilir.

Müthiş Osilatöre göre, düşüş momentumu yükseliyordu.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi