Ethereum Classic, Magneto yükseltmesini duyurdu; Fiyat tepki verecek mi?

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Ethereum Classic , 21 Temmuz için planlanan bir sonraki ağ yükseltmesini duyurduktan sonra bugün haberlerde yer alıyor. Magneto olarak adlandırılan yükseltme, 13.189.133 blokta gerçekleşecek ve ECIP-1103’ü uygulayacak. duyurusu uyarınca Ethereum Berlin yükseltme özelliklerini de içerecektir.

ECIP-1103, Nisan ayında gerçekleşen Berlin güncellemesinin bir parçası olan tüm protokol yükseltmelerinin eklenmesine izin verecek. Protokoller, gaz ve ağ için önemli olan güvenlik geliştirmeleriyle ilgili işlemleri optimize eden çeşitli EIP’leri içerir. ECIP-1103’ün uygulanması, iki ağ arasında maksimum uyumluluk sağlayacaktır.

ETC ekibi tarafından paylaşılan programa göre, değişiklikler 2 Haziran’da Mordor Classic PoW test ağında ve 9 Haziran’da Kotti Classic PoA test ağında zaten dağıtılmış olmalıdır. Ekip ekledi,

“Başarılı bir çatallanma sağlamak için, ETC tüketicilerinden, henüz yapmadıysa, istemcilerini Magneto uyumlu bir sürüme güncellemek için düğüm yazılımlarını yükseltmelerini istiyoruz. Düğümler veya hizmetler işletmiyorsanız, ancak ETC’yi diğer hizmetler aracılığıyla kullanıyorsanız, Magneto hard fork’u desteklediklerinden emin olmak için o hizmetle kontrol edin.”

Ekip blok zinciri üzerinde çalışırken, ETC bu yıl en yüksek geri dönen tokenler arasında yer aldı. Dijital varlık, basın zamanında, yıldan bugüne %850 geri dönüyordu ve son zamanlarda 184 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. ETC’nin büyümesi, fiyatın yıl sonuna kadar mevcut ATH’sinin yarısına ulaşmasını bekleyen birçok grafik uzmanının kafasını karıştırdı. Bununla birlikte, ETC piyasası, Ethereum’un ve Bitcoin’in volatilitesinin sonunda düzeltmeler yapılmadan önce değer kazanmayı başarmış gibi görünüyor.

Aslında, Etherplan’dan Donald McIntyre ETH ve BTC piyasalarındaki oynaklıktan yararlanmaya devam edebileceğini iddia etmişti. Ona göre, BTC’nin fiyatı bu döngünün sonunda 125.693 dolara yaklaşacak, ETC’nin değeri ise BTC’nin değerinin %5’i olacak. Bu, ETC’yi 900$ ile 1.000$ arasında bir değere yerleştirir.

Kripto varlığı, yukarıda belirtilen düzeltmelerin ardından tüm zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse %70 oranında düşerken, Temmuz ayında yapılması planlanan yükseltme, kriptonun fiyatına yardımcı olabilir ve onu McIntyre’ın tahminine yaklaştırabilir.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi