XRP Fiyat Analizi: 11 Haziran

Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com'a destek ol.

Sorumluluk Reddi:  Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır

Amerika BirlVerge Devletleri’nde XRP’nin durumu tartışmalı olmaya devam ederken, kripto varlığı, değişken kripto pazarında zor zamanlar geçiriyordu. 19 Mayıs’ta gözlemlenen büyük düşüşün ardından XRP 0,6263 dolara düşmeye devam etti. Ancak Mayıs ayı sonlarında kısa bir toparlanmanın ardından XRP’nin fiyatı 0,8215 ile 1,07 dolar arasında konsolide oldu.

XRP günlük grafiği

Kaynak: TradingView’de XRPUSD

XRP için günlük grafik, fiyatın büyük ölçüde 0,8215 ile 1,07 dolar arasında hareket ettiğini gösteriyor. Haziran volatilitesi başladığında, varlık direncinden uzaklaştı ve o zamandan beri güneye doğru bir trend izliyor.

XRP, yazının yazıldığı sırada 0,8695 dolardan işlem görüyordu ve sınırlı ticaret faaliyeti nedeniyle desteğine yakın bir yerde işlem görmeye devam edebilir.

Akıl Yürütme

Fiyat son birkaç hafta içinde sınırlı hareket gösterse de, hacim de düşüyor. Bu, zaman içinde ticaret faaliyetindeki düşüşün göstergesiydi. Yukarıda belirtilen fiyat seviyesinde, hacim düşük kaldı ve Göreceli Güç Endeksi benzer bir şeye işaret etti.

RSI dengeye yakın kaldı ve satıcıların baskı yapmasına rağmen satın alma ve satış baskılarının eşit seviyeye yakın olduğunu öne sürdü. Piyasadaki düşüş, fiyatın düşük kalmasıyla belirgindi. Yönlü Hareket Endeksi, fiyat üzerindeki aşağı yönlü baskı devam ederken -DI’nin baskın kaldığını belirtiyordu.

Piyasa, bir fiyat dalgalanması için fazla bir momentum yansıtmadı ve yüksek düşüş eğilimi göz önüne alındığında, XRP, 0,8215 ile 0,9455 dolar arasında eğilim göstermeye devam edebilir, ikincisi, basın zamanında ani dirençti.

Sonuç

XRP piyasası bir süredir konsolide oluyor ve piyasada güneye doğru baskı devam ettiği için bu yolda yürümeye devam edebilir. Alt’ın son fiyat hareketi, direncini 0,9455 $’da kurdu ve alt’ın, fiyatların grafiklerde daha yüksek dalgalanmasını görmek için onu geçmesi gerekiyordu.


e

abone olun


 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi