XRP, Dogecoin, Cardano Fiyat Analizi: 18 Temmuz

Küresel kripto piyasa değeri, son güne göre %3,0 artışla 1,36 Trilyon Dolar seviyesindeydi. Daha geniş kripto piyasası hala önemli zayıflık belirtileri gösteriyorken, bazı altcoinler marjinal de olsa günlük kazançlara tanık oldu. Ripple’ın fiyatları yetersiz kalırken, DOGE hafif günlük kazançlar kaydetti ve satın alma baskısında önemli bir artış kaydetti ve ADA, teknik analiz tablosunda sermaye girişlerinde devam eden azalmayı gösterdi.

XRP

XRP, Dogecoin and Cardano Price Analysis: July 18

XRP/USD , TradingView

XRP ‘in fiyatı, marjinal %1.0 günlük kazancına rağmen düşüş eğilimi gösterdi. Yazının yayınlandığı sırada, kripto para, kritik destek seviyesi olan 0,587$’ın altında olan 0,586$’dan mevcuttu ve fiyatların bu ayın çoğunda aşağı yönlü bir harekette olduğunu göz önünde bulundurarak yeni dip seviyeleri ziyaret edebilir.

Chaikin Para Akışı , son birkaç gün içinde sermaye girişlerinde önemli bir düşüş gözlemledi. Basın zamanında, girişlerin daha da düştüğünü gösteren hafif bir düşüş kaydetti. Bunun nedeni, XRP’nin güçlü satış sinyalleri veren fiyat hareketi olabilir.

Tersine, Müthiş Osilatör, göstergede yeşil çubuklar görüldüğü için bir yükseliş sinyalinin başlangıcı görüldü. MACD de merkez çizgisinde kısa vadeli bir yükseliş sinyalinin varlığını gösteren yeşil histogramlarla aynı şeyi gösterdi.

Dogecoin (DOGE)

XRP, Dogecoin and Cardano Price Analysis: July 18

DOGE/USD , TradingView

Dogecoin hayati destek seviyesi olan 0.209$’ın altına düşmeye devam etti, ancak kripto para son 24 saatte bazı kazançlar elde etti. Varlık, geçtiğimiz gün fiyatlarda %4,6’lık bir artışa tanık oldu. DOGE yakında 0.209 dolar direnç seviyesini kırmazsa, piyasadaki ayıların fiyatları tekrar 0.178 dolar destek seviyesine çekmesi bekleniyor.

Oynaklıkla ilgili olarak, DOGE’nin devam eden aşağı yönlü hareketi, basın zamanında hafif oynaklık ve fiyat dalgalanmaları sağladı. Yakınsak Bollinger Bantları ayrıca düşük oynaklık önerdi.

Son 24 saatte fiyatlar toparlanırken, Göreceli Güç Endeksi göstergesinde görüldüğü gibi, satın alma baskısı neredeyse aşırı satım bölgesinden uzaklaştı.

Sıkıştırma Momentum Göstergesi orta hatta siyah çarpılar gösterdi ve bu da pazarın hafif bir sıkışıklığa girdiğini ve fiyatların çoğunlukla menzile bağlı hareketi gösterdiğini gösteriyor.

Cardano (ADA)

XRP, Dogecoin and Cardano Price Analysis: July 18

ADA/USD , TradingView

ADA ‘in fiyatları 1.27$ ile 1.15$ direnç ve destek seviyeleri arasında gezindi. Ve yazı yazılırken, Kripto para 1,19 dolar olarak fiyatlandırıldı. Son 24 saat içinde yaklaşık %2,9 değer kazandı, ancak fiyatlardaki hafif bir düşüş, kripto paranın 1,15$ kritik destek seviyesinin altında kalmasına neden olabilir.

ADA’nın işlem hacmi son güne göre %59,29 azaldı. Hafif bir toparlanma ile piyasa değeri %2,78 arttı. F , daha geniş kripto piyasası tarafından yönlendirilen ADA’nın düşüş trendi satış sinyalleri verdi ve ek olarak.

Chaikin Para Akışı göstergesine göre, sermaye girişleri 12 Temmuz’dan beri kuruyordu ve aynı resim de yazarken.

Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubuklarının yükseliş sinyalini işaret ettiğini kaydetti, ancak ADA’nın Kripto paranın sabit bir yükseliş trendinde hareket etmesi için 1,27 dolarlık direnç seviyesini geçmesi gerekiyor.

Ortalama Yön Endeksi , 40 işaretinin hemen altında görüldü. Bu, mevcut eğilimin düşüşte olabileceğini ve belirli bir ticaret aralığının gelişmek üzere olduğunu ima etti.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi