TRON, Litecoin, EOS – Duyarlılık puanlarının size söylemediği şey

Son derece yükseliş/düşüş piyasasındaki altcoin hareketini anlamak söz konusu olduğunda, herkesin tahmin ettiği kadar iyidir çünkü toparlanma/düzeltmelerin uzunluğunu ölçmek son derece zordur. Kolektif piyasa şu anda düşerken, birkaç altcoin son zamanlarda yüksek duyarlılık puanları görüyor.

Aslında, Sentifi.com’un AMBCrypto ile paylaştığı bir rapora göre, Tron geçen haftanın duygu tablolarında ilk beşte 39 puanla birinci oldu. TRX’in ardından, EOS ve Litecoin, 2. ve 3. sıraları 33’er puanla doldurdu.

Kaynak: Sentifi

Yüksek duyarlılık puanları iyi olsa da, bu varlıkların geçen hafta piyasada gerçekten olumlu hareketler sağlayıp sağlamadığını anlamak için piyasayı daha fazla analiz edeceğiz.

Tron, EOS, Litecoin – Beklenmedik üçlü mü?

EOS için en büyük son dakika haberi, ByBit’in sonunda varlık için spot ticaret çiftleri başlatmasıydı. Bu güncellemenin önemi dikkat çekici, ancak en büyüğü buydu. Litecoin için geliştirme cephesinde kesinlikle hiçbir güncelleme yoktu, ancak Tron için eğilim biraz farklıydı.

Tron's (TRX) Daily Transaction Count Has Grown by 522% in One Year 17

Kaynak: Tron

Geçen hafta, Tron’un ağı günlük işlemlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Aslında, Tronscan.org’dan gelen veriler, ağın tek bir günde 9.278.050 işlem kaydettiğini ileri sürdü.

Uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında, günlük işlem sayısının yıllık %522 arttığı gözlemlendi. Bu nedenle, Tron söz konusu olduğunda, geliştirme tarafı hala mantıklı.

Kaynak: Sanbase

Şimdi, bunun yerine zincir üstü metriklere bakıldığında, her üç varlığın hacimlerinin 2021’deki önceki zirvelerinden ligler kadar uzakta olduğu gün gibi ortada. Günlük fiyat çizelgelerine bakıldığında da aynı bakış açısı açıkça görülüyor. aynı zamanda. Tron, basın zamanında, Şubat değerlendirmesine doğru yuvarlanıyordu ve EOS de benzer bir yoldaydı. Son olarak, Litecoin, 2021’deki tüm kazanımlarını bir kez daha tıraş etmeye yakın görünüyordu.

Kaynak: Ticaret Görünümü  

Peki, navigasyon nerede?

Tron ve EOS, kredinin vadesi geldiğinde çok fazla güvenilirliği ortadan kaldırmadan, son birkaç gün içinde kesinlikle daha yüksek geliştirme faaliyetleri kaydettiler. Aksine Litecoin, yukarıda belirtilen diğer varlıklara göre bu seviyeleri sağlayamadı.

Kaynak: Sanbase

O halde nasıl bir çıkarım yapılabilir?

Eh, mesele şu ki, duyarlılık öznel bir endekstir ve yalnızca diğer metrikler bağlam içine alındığında uygun şekilde analiz edilebilir. Şu anda, TRON ve EOS, duyarlılık açısından en üst sıralarını bir şekilde haklı çıkarıyor, ancak durum Litecoin için yapılamaz.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi