Bitcoin girişlere öncülük ediyor, ancak işte bu yüzden daha da yükselebilir

Hafta, özellikle Bitcoin piyasası korkudan açgözlülüğe geçtikten sonra, kripto ekosistemindeki blok zincirleri için heyecan vericiydi. Dahası, 19 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan ProShares Bitcoin Vadeli İşlemleri ETF’sinde yaz boyunca olduğundan daha fazla iyimserlik var.

CoinShare’in haftalık Dijital Varlık Fonu Akışları raporu kesin rakamlara biraz ışık tuttu.

Girişler ve çıkışlar

Her şeyden önce, rapor, dijital varlık yatırım ürünlerinin 15 Ekim’de sona eren haftada yaklaşık 80 milyon dolarlık giriş gördüğünü doğruladı.

Kripto paraya gelince, BTC girişleri 70 milyon $ ile en büyük oldu. Bu, önde gelen kriptoyu beşinci sürekli hafta girişlerine götürdü. Rapor, 2021’in başında haftalık girişlerin daha yüksek olduğunu belirtirken, Amerika’da vadeli işlemlere dayalı bir ETF’ye izin veren SEC’in önümüzdeki haftalarda “ önemli ” girişlerini tetikleyebileceğini kabul etti.

Yönetim altındaki varlıklara gelince, raporda ,

belirtildi

“Bu girişler, hafta boyunca olumlu fiyat hareketiyle birleştiğinde, yönetilen toplam varlıkları (AuM) 72,3 milyar ABD Dolarına, bu yıl Mayıs ayında belirlenen önceki 71.6 milyar ABD Doları rekorunu aşarak, rekor düzeydeki en yüksek seviyeye itti. ”

Alt paralar ne olacak?

Ethereum ikinci hafta için çıkışlar görürken, rapor bunu bir trend ilan etmenin henüz zamanı olmadığı konusunda uyardı. Çıkışlar 1 milyon $ civarındaydı.

Polkadot, girişlerinin 3,6 milyon dolar olduğunu gördü. Piyasa değerine göre sekizinci en büyük blok zinciri, kurucu Gavin Wood’un Polkadot hazinesinin 18 milyon DOT [806.118.291$] olduğunu açıklamasından sonra da biraz ilgi gördü.

Bu arada Cardano, girişlerde 2,7 milyon dolar gördü. Bununla birlikte, piyasa değerine göre bir zamanların en büyük üçüncü blok zinciri, yazının yazıldığı sırada dördüncü sıraya düşmüştü.

Ethereum ve Solana

Sonraki günler bu iki alternatif için nasıl görünebilir? Akıllı Sözleşmeci lakabını kullanan bir kripto analistine göre, Solana bir ATH “ yakında ”e ateş edebilir ve karşısında %100’den fazla toplanabilir. ABD doları. ‘in daha önce bildirdiği gibi , Bu, tüketici psikolojisine bakan Elliott Wave teorisine dayanıyordu.

Ethereum’un fiyat artışına gelince, Akıllı Yüklenici   “tankta hala biraz meyve suyu var” yorumunu yaptı.

CryptoQuant verilerinin merkezi borsalardaki Ether miktarının rekor düzeyde düşük olduğunu gösterdiğini belirtmekte fayda var.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi