Cardano: 'Kör taraflı' Hoskinson, eToro'nun ADA likiditesini sınırlandırmasına tepki gösteriyor

Kripto piyasası çöktü ve ABD Altyapı Yasası nedeniyle havada FUD var. Ve bu yeterli değilse, eToro borsası , ABD merkezli kullanıcılar için Cardano [ADA] ve TRON [TRX]’i sınırlayacağını duyurdu. Aralık sonundan itibaren yeni pozisyonlar kısıtlanacak , satışlar da 2022’de sınırlandırılacak.

Yatırımcıların tahmin edebileceği gibi, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, geliştirme hakkındaki düşüncelerini paylaşmakta hızlıydı.

Burada görülecek bir şey yok

Yakın tarihli bir video yayını sırasında, Hoskinson küresel kripto düzenlemelerinde “sistemik netlik eksikliği” hakkında yorum için likidite sınırlamalarını kullandı. Kripto yatırımcılarını temin etmeye devam etti ve ,

ekledi

“Yani bizim tarafımızda herhangi bir sorun yok. Hiçbir zaman herhangi bir düzenleyici celp veya mahkeme celbi veya bunlardan herhangi birini almadık. Herşey yolunda. Cardano’da iyidir. Likidite gelişiyor – insanların korku, belirsizlik ve dezenformasyon yaymasına izin vermeyin. Bu sadece kendi işleri için kararlar alan binlerce bağımsız işletmenin bir örneği ve bu kararlardan bazıları Cardano için harika, bazıları ise değil.”

iddia etti ,

“…ADA, [alandaki] hemen hemen her kripto para biriminden daha fazla likiditeye sahip.”

Bununla birlikte, Hoskinson’ın yorumlarının Cardano Vakfı’nın güncellemeyi kendisine iletme şeklinden memnun olmadığını açıkça ortaya koyduğunu belirtmekte fayda var. O , eToro’nun ADA’nın likiditesini sınırlamasının “körü körüne” bıraktığı sonucuna, kendi tarafının buna bakacağını da ekleyerek sonucuna vardı.

BUNA DİKKAT EDİN

Hoskinson ayrıca, daha büyük bir kripto borsası olan Bitstamp’ın şimdi ticaret için ADA ‘ü nasıl listelediğini vurguladı.

eToro’nun kararı hakkında ,

açıkladı

“Önemli bir şey trendi değil. [Bu] sadece belirli bir Avrupa kuruluşunun politikasının risklerinin ve kontrollerinin ayarlanması gibi görünüyor ve orada ABD’li katılımcılar için likidite kesildi. Bununla birlikte, aynı zamanda daha büyük olan başka bir borsa – Bitstamp – ADA’yı listeledi. Diğerleriyle aynı düzenleyici yapı altında ve ABD’li müşterileri var.”

ABD, Hindistan, Japonya, El Salvador ve diğer ülkelerdeki kripto düzenlemelerini karşılaştıran Hoskinson ayrıca Amerika’nın kripto faturalarının “dünyanın geri kalanı için bir referans noktası olarak hizmet edeceğini” savundu. ” Ayrıca ABD Altyapı faturasının neden olduğu “zararı” da azaltacaklarını söyledi.

Üç anahtar

Birkaç gün önce, Hoskinson, Cardano ekosistemindeki mahremiyet ve güvenliği tartıştığı başka bir video yayını yayınladı. Bu amaçla , üç proxy anahtarı sunmak istediğini duyurdu – Harcama, oylama ve stake için.

Hoskinson , bu cephelerdeki gelişmelerin 2022’nin ikinci yarısında gelebileceğini ekledi.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi

Bir cevap yazın